Чекор 2
Опции за домен
Чекор 3
КОНФИГУРАЦИЈА
Чекор 5
ПРОДОЛЖИ

Категории:
کانفیگ سی پنل کامل - نصب و کانفیگ کامل سی پنل با تخفیف

نصب سی پنل

کانفیگ آپاچی + وب سرور قدرتمند Nginx

نصب فایروال csf

تنظیمات امنیتی

نصب پلاگین ها

بهینه سازی سرعت

تضمین سرعت و کیفیت

800,000ریال Еднократно
خدمات DirectAdmin - نصب و کانفیگ کامل DirectAdmin با تخفیف

DirectAdmin

کانفیگ آپاچی + وب سرور قدرتمند Nginx

نصب فایروال csf

تنظیمات امنیتی

نصب پلاگین ها

بهینه سازی سرعت

تضمین سرعت و کیفیت

800,000ریال Еднократно

Secure Transaction Ова е безбедна околина која е заштитена при злоупотреба. Вашата IP адреса е (54.163.112.69) од која сте и најавени.

Powered by WHMCompleteSolution