Oct 6th حذف برخی یوزر ها - مهم

با سلام خدمت کاربران گرامی آن دسته از کاربرانی که در زمان ثبت نام اطلاعات ناقص یا غیر واقعی در پنل ثبت کرده اند تا تاریخ شنبه - 17 مهر 1395 وقت دارند تا اطلاعات واقعی خود را از طریق تیکت ارسال کنند ... بیشتر »

Oct 6th 205 انتقال سرور

با سلام تمام یوزر های سرور 185.12.44.205 به سرور 51.254.21.142 منتقل شد از تمام کاربران و نماینده های گرامی درخواست می شود در صورتی که روی دامنه خود آی پی ست کرده اند لطف کنند آی پی سرور جدید را وارد کنند.با ... بیشتر »

Oct 5th انتقال سرور 51

با سلام خدمت شما کاربران گرامیطبق مشکلات گزارش شده از سوی شما کاربران گرامی سرور سوئیس غیر فعال و سرور جدیدی از فرانسه گرفته و تمام یوزر ها انتقال داده شد.((به دلیل اینکه قبل از انتقال اطلاع ... بیشتر »

Aug 6th مشکل امنیتی جدی فریر

با سلام خدمت کاربران عزیز سیف هاستینگدر ورژن جدید فریر مشکل و باگ امنیتی وجود دارد که حتما اگر بررسی نشود مشکل ایجاد خواهد کرد در یکی از فایل های این سیستم کدی به صورت هش شده یا کدشده با ضریب 64 ... بیشتر »

Aug 3rd اطلاعیه مهم تغییر آی پی

یا سلام خدمت کاربران گرامی

با توجه به مشکلاتی که به دلیل بلاک شدن آی پی برای سرور 207 به وجود آمد !

آی پی سرور از 185.12.44.207 به 141.255.166.51 تغییر پیدا کرد .

موفق و پیروز باشید

Jul 11th مهم - تغییر دی ان اس

با عرض سلام خدمت کاربران گرامی لطفا دی ان اس ها یوزر هایی که دی ان اس آنهادر سرویس میزبانیns1.safehosting.irns2.safehosting.ir و در سرویس دانلود  ns3.safehosting.irns4.safehosting.ir می باشد به دی ان اس های زیر تغییر ... بیشتر »

Jun 25th حتما خوانده شود

با سلام خدمت کاربران گرامیلطفا توجه داشته باشید ، آن دسته از عزیزان که از سیف هاستینگ سرویس رایگان دریافت کرده و سرویس آنها به هر دلیلی استفاده نمی شود تا تاریخ جمعه 25 تیر ماه 1395 فرصت دارند ... بیشتر »

Mar 3rd حذف سرویس رایگان

به نام خدا با سلامبا توجه به اینکه یک سری از دوستان گرامی پیش خودشون فکر کردن چون ما سرویس رایگان ارائه میدیم حتما سرویس های ما ارزشی ندارهباید به این دسته از افراد عرض کنم که خیر سرور هایی که ما ... بیشتر »

Feb 3rd باگ جدید در نیوک 8.3

با توجه به شناسایی باگ جدید در سیستم نیوک 8.3 از همه کاربران گرامی که از این سیستم استفاده می کنند تقاضا می شود که هر چه سریعتر طبق آموزش زیر اقدام به پچ کردن این باگ کنند. فایل پیوست شده fileman.php را ... بیشتر »

Feb 2nd پشتیبانی 24 ساعته

با سلام خدمت بازدید کنندگان عزیز با توجه به نیاز روز افزون افراد به اینترنت و وب سایت ها و آنلاین شدن سرویس ها ، ما وظیفه ی خود دانستیم که پشتیبانی خود را به صورت 24 ساعته انجام دهیم تا سرویس هایی ... بیشتر »

Powered by WHMCompleteSolution